CUBICconcept Sp. z o.o.

 

KONTAKT:

 

733 133 732

biuro@cubicconcept.pl

 

 

ADRES:

 

ul. Diamentowa 2C

20-447 Lublin

 

© 2023 created with webwavecms.com

projektowanie wnętrz/projektowanie elewacji/meble na wymiar/wykończenie wnętrz/kuchnie Lublin

 

 

Pracownia CUBICconcept

powstała w 2002 roku. W ciągu tych lat zrealizowaliśmy wiele różnorodnych zleceń- od projektów przestrzeni prywatnych, po koncepcje wnętrz budynków komercyjnych, takich jak hotele, restauracje i sklepy.

Projektujemy wnętrza, elewacje, meble i otoczenie.

Wykonujemy kompleksowe wykończenie wnętrz, elewacji i otoczenia domów. Realizujemy meble na wymiar z projektów naszych oraz zewnętrznych. 

 

          

Profesjonalnie świadczymy nasze usługi, kompleksowo i z pełną dbałością o szczegóły.

  

Jakie są cechy naszych mebli i wnętrz?

 

Nasze meble są funkcjonalne, wykonane z wysokiej jakości materiałów i doskonale wpisują się w światowe trendy. Nasze wnętrza są luksusowe, harmonijnie łącząc nowoczesność z elegancją. Tworzymy unikalne przestrzenie, które spełniają oczekiwania naszych klientów.

 

 

Jakie są korzyści z korzystania z usług CUBICconcept?

 

Korzystanie z usług CUBICconcept pozwala na stworzenie unikalnego, luksusowego wnętrza, które będzie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Bezpiecznie prowadzimy klienta przez cały proces tworzenia od projektu, aż po ostatni element wyposażenia.  

 

Dlaczego warto skorzystać z usług CUBICconcept?

 

Nasze wieloletnie doświadczenie to spokój klienta. Kompleksowe usługi to oszczędność czasu i bezpieczna realizacja. Wysoka jakość świadczonych usług to pewność satysfakcji klienta, a dla nas powód do ciągłego rozwoju.

 

Zapraszamy do kontaktu- chętnie odpowiemy na pytania

 

Co wyróżnia naszą pracownię?

 

  • Wszechstronność, czyli oryginalne projekty i fachowe wykonanie

 

Nasz zespół tworzą projektanci wnętrz, architekci, wykonawcy mebli i fachowcy z branży budowlanej. Oferujemy kompleksowe usługi projektowe dla wnętrz, elewacji i otoczenia. Zapewniamy realizację zgodną z założeniami projektu.

 

  • Kompleksowość, czyli pracownia projektowa i showroom w jednym miejscu

 

Projekty, pełne wykonawstwo, meble na wymiar oraz wyposażenie włoskich, hiszpańskich i polskich marek. W naszym showroomie oferujemy meble, oświetlenie i dodatki.

 

  • Pełen profesjonalizm

 

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, a każdego inwestora traktujemy priorytetowo. Rzetelność i terminowość to zasady, do których przywiązujemy szczególną uwagę. 

 

PRACOWNIA PROJEKTOWANIA WNĘTRZ, ELEWACJI, OGRODÓW, MEBLI, KOMPLEKSOWE USŁUGI WYKOŃCZENIOWE , MEBLE NA WYMIAR CUBICCONCEPT

CUBIC

kontakt