Co wyróżnia naszą pracownię ?

 

  • Wszechstronność, czyli różnorodne projekty i fachowe wykonanie

 

Nasz zespół tworzą projektanci wnętrz, architekci, wykonawcy mebli i współpracujący z nami projektanci zieleni i fachowcy z branży budowlanej. Dlatego oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi projektowe dla wnętrz, elewacji i otoczenia. Dodatkowo dzięki wykonawstwu naszych ekip remontowych zapewniamy realizację zgodną z założeniami projektu.

 

  • Kompleksowość, czyli pracownia projektowa i biuro nieruchomości w jednym miejscu

 

Nasze usługi proponujemy klientom już na etapie poszukiwania nieruchomości. Zgodnie z założeniami klientów szukamy odpowiednich nieruchomości, przygotowujemy koncepcje adaptacyjne, a po zakupie wybranej nieruchomości przez klienta wykonujemy kompleksowy remont. 

Połączenie usługi projektowej i usługi biura nieruchomości daje klientom jeszcze przed zakupem nieruchomości możliwość poznania potencjału wybranej nieruchomości, co w konsekwencji znacznie ułatwia podjęcie ostatecznej decyzji zakupu.

 

  • Bogata baza partnerów i kontaktów

 

Współpracujemy z wieloma firmami z całej Polski. Nasi partnerzy to przede wszystkim sprawdzeni fachowcy, firmy budowlane,  producenci mebli i materiałów wykończeniowych, a także deweloperzy i sklepy.

 

  • Pełen profesjonalizm

 

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, a każdego klienta traktujemy priorytetowo. Zarówno klient indywidualny jak i duża firma jest dla nas równie ważny. Rzetelność i terminowość to zasady , do których przywiązujemy szczególną uwagę w naszej pracy. 


 

 

Zapraszamy do oglądania naszych realizacji i kontaktu. Na spotkaniu chętnie przedstawimy szerzej nasze możliwości i odpowiemy na pytania.

 

 

Pracownia CUBIC concept powstała w 2002 roku. W ciągu tych lat zrealizowaliśmy wiele różnorodnych zleceń- od projektów przestrzeni prywatnych, po koncepcje wnętrz budynków komercyjnych, jak hotele, restauracje i sklepy.

 

           Profesjonalnie, kompleksowo i z wyobraźnią.

projektowanie wnętrz

© 2017 created with webwavecms.com