Indywidualny projekt

CUBICconcept sp. z o.o.                                

tel: 733 133 732           

 

 

ul. Diamentowa 2c   

20-447 Lublin   

               

biuro@cubicconcept.pl

www: cubicconcept.pl                             

© 2022 created with webwavecms.com

projektowanie wnętrz

Kuchnia 

Serce każdego domu

Nasze wskazówki

pomysły

wykonanie

Twoje potrzeby

upodobania

wymagania

Ergonomia 

Styl

Najlepsze miejsce

do spotkań

Przytulny klimat

smaki

zapachy

Inspiracje, projekty, realizacje

Projektowanie kuchni Lublin

Każdy chce, aby dom lub mieszkanie, w którym mieszka, były wyjątkowe, zapewniały maksymalny komfort oraz wygodę, a także stanowiły swego rodzaju ostoję spokoju po ciężkim dniu w pracy i nie tylko. To właśnie z tych względów aranżujemy pomieszczenia na różne sposoby tak, aby nie tylko kolor ścian czy układ mebli były możliwie jak najbardziej praktyczne, odpowiadały właścicielom wnętrza, ale także, aby po prostu dobrze spędzało się czas w takiej przestrzeni. W realizacji tego ostatniego w szczególności pomagają elementy wyposażenia, które ustawia się w domu czy mieszkaniu.

 

Kuchnia jest jednym z tych pomieszczeń, w których na ogół wszyscy spędzają najwięcej czasu w ciągu dnia. To właśnie tam przygotowywane są poranna kawa czy posiłki dla całej rodziny. Często to pomieszczenie stanowi też centralny punkt domu - miejsce spotkań, w którym toczą się najważniejsze rozmowy. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, warto zadbać o to, aby kuchenna przestrzeń została odpowiednio przygotowana poprzez umieszczenie w niej rozwiązań, które zostały wdrożone po projektowaniu kuchni w Lublinie, a także wykonane zgodnie z potrzebami i wymaganiami właścicieli domu lub mieszkania. Ich ustawienie, wymiary czy kształty nie mogą być przypadkowe, dlatego warto zgłosić się po pomoc do specjalistów, którzy na co dzień wykonują projektowanie kuchni w Lublinie i nie tylko. W naszym przedsiębiorstwie pracują właśnie tacy doświadczeni profesjonaliści. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Profesjonalne projektowanie kuchni - Lublin

 

Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając osobom zainteresowanym dostęp do profesjonalnych usług z zakresu projektowania kuchni Lublin. Doskonale znamy się na swojej pracy, a także posiadamy wszelkie narzędzia oraz wiedzę, które umożliwiają nam realizację powierzonych nam zadań z należytą precyzją i starannością. Dzięki temu możemy zapewnić, że efekty naszej pracy będą perfekcyjnie dopasowane do właścicieli wnętrza, a także absolutnie wyjątkowe.

Projektujemy i wykonujemy:


  • meble kuchenne,

  • szafy,

  • komody,

  • zabudowy łazienek, bibliotek, garderób i spiżarni

 

 

Używamy nowoczesnych materiałów jak płyta: laminowana, hpl, mdf oraz spiek, konglomerat, stal, akryl, szkło, żywica,

ale również tradycyjnych jak drewno i kamień naturalny.

W trakcie projektowania kuchni (Lublin) wychodzimy z założenia, że ergonomia jest najważniejsza - ubrana w konkretny styl. Całość zaprojektowana zgodnie z twoimi potrzebami i przyzwyczajeniami.

Do mebli kuchennych proponujemy sprzęt agd.

 

Osoby, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych propozycji, bardzo często wystawiają nam pozytywne opinie. Chwalą w nich profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, a także wysoką jakość na wykonane przez nas projektowanie kuchni. Lublin to miasto gdzie oferujemy nasze usługi więc jeżeli zaszła potrzeba zatrudnienia specjalistów, którzy przygotowują projekty kuchni (Lublin)- to odpowiednie miejsce. Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Podczas rozmowy omówimy wszystkie szczegóły dotyczące współpracy, a także udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania związane z naszymi działaniami.