CUBICconcept Sp. z o.o.

 

KONTAKT:

 

733 133 732

biuro@cubicconcept.pl

 

 

ADRES:

 

ul. Diamentowa 2C

20-447 Lublin

 

© 2023 created with webwavecms.com

projektowanie wnętrz/projektowanie elewacji/meble na wymiar/wykończenie wnętrz/kuchnie Lublin
PROJEKTOWNIE MEBLI NA WYMIAR CUBICCONCEPT
MEBLE NA WYMIAR CUBICCONCEPT LUBLIN
PROJEKTY MEBLI CUBICCONCEPT
CUBICCONCEPT MEBLE NA ZAMÓWIENIE
MEBLE NA ZAMÓWIENIE CUBICCONCEPT LUBLIN
WYKONANIE KUCHNI NA ZAMÓWIENIE CUBICCONCEPT  LUBLIN
CUBICCONCEPT  LUBLINKUCHNIE
PROJEKTOWANIE MEBLI KUCHENNYCH CUBICCONCEPT
CUBICCONCEPT KUCHNIE NA WYMIAR
MEBLE KUCHENNE CUBICCONCEPT
KUCHNIE CUBICCONCEPT LUBLIN
CUBICCONCEPT LUBLIN KUCHNIE
KUCHNIE CUBICCCONCEPT
CUBICCONCEPT LUBLIN

Nasze wskazówki, pomysły, wykonanie

 

 

Indywidualny projekt

 

Najlepsze miejsce do spotkań

Twoje potrzeby, upodobania, wymagania

Przytulny klimat, smaki, zapachy

 

 

Ergonomia , styl

 

PROJEKTOWANIE I WYKONANIE KUCHNI LUBLIN

Co jest istotne podczas projektowania kuchni?

 

1. Materiały

 

Kuchnia to przestrzeń, w której spotykają się dwa elemnty: ogień i woda.  Meble są narażone na wysokie temperatury oraz wilgoć. Aby sprostać tym czynnikom, należy dobierać odpowiednie materiały. W CUBICconcept stosujemy wysokiej jakości materiały, które gwarantują wytrzymałość i odporność  na temperatury, wilgotność, zarysowania i uszkodzenia. 

 

2. Układ funkcjonalny

 

Odpowiedni układ szafek i rozmieszczenie sprzętów AGD w kuchni są kluczowe, aby przygotowywanie posiłków było płynne i przyjemne. Ergonomia tej przestrzeni jest równie ważna jak dobór materiałów. W kuchni nic nie powinno przeszkadzać, a dobrze ustawiony układ powinien pomagać i ułatwiać pracę. 

 

3. Wyposażenie

 

Łatwy dostęp do przechowywanych produktów, utrzymanie porządku w każdej szafce, czy możliwość przechowywania dużej ilości artykułów to kwestie, które decydują o wyborze odpowiednich systemów wyposażenia mebli kuchennych. W CUBICconcept oferujemy wyposażenie w wysokim standardzie światowych marek: systemy przechowywania typu cargo, różnego rodzaju szuflady, spiżarki oraz systemy segregacji drobnych sprzętów kuchennych. 

Każdy pragnie, aby dom lub mieszkanie, w którym zamieszkuje, było unikalne, zapewniało niezwykły komfort i wygodę, a także stanowiło miejsce spokoju po wyczerpującym dniu w pracy i nie tylko. To właśnie dlatego pomieszczenia są aranżowane w różnoraki sposób, aby nie tylko kolory ścian czy układ mebli były praktyczne i odpowiadały preferencjom właścicieli, ale również po prostu zapewniały przyjemne spędzanie czasu w takiej przestrzeni. W osiągnięciu tego celu szczególnie pomocne są elementy wyposażenia, które umieszcza się w domu lub mieszkaniu.

 

Profesjonalne projektowanie kuchni Lublin

 

Kuchnia jest jednym z tych pomieszczeń, w których zazwyczaj spędza się najwięcej czasu w ciągu dnia. To właśnie tam przygotowywana jest poranna kawa i posiłki dla całej rodziny. Często kuchnia stanowi także centralny punkt domu - miejsce spotkań, gdzie odbywają się ważne rozmowy. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, warto zadbać o odpowiednie przygotowanie przestrzeni kuchennej poprzez zastosowanie rozwiązań wynikających z projektowania kuchni w Lublinie, które uwzględniają potrzeby i wymagania właścicieli domu lub mieszkania. Układ, wymiary i kształt tych elementów nie powinny być przypadkowe, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy na co dzień zajmują się projektowaniem kuchni w Lublinie i nie tylko. W naszej firmie pracują doświadczeni profesjonaliści, którzy zapraszają do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Dlaczego warto zamówić kuchnie właśnie w CUBICconcept?

 

1. Innowacyjność

 

Nasi projektanci stale pracują nad nowymi rozwiązaniami, które ułatwią i usprawnią pracę w kuchni. Cały czas śledzimy światowe trendy, aby móc zaproponować naszym klientom nowości w designie i technologii.

Jesteśmy dystrybutorem na Polskę innowacyjnego wyposażenia, włoskiej firmy Domus Omnia, producenta akcesoriów do przechowywania i organizacji w meblach kuchennych.

 

2. Indywidualny projekt i wysoka jakość wykonania

 

Każdy projekt jest traktowany przez nas indywidualnie, z ogromną uwagą, aby tworzyć kuchnie idealnie dopasowane do klienta. Każde rozwiązanie ma swoją określoną funkcję, a każdy element wyposażenia jest starannie przemyślany. Układ mebli spełnia wymogi ergonomii kuchni i jest ściśle dostosowany do potrzeb użytkowników.

Meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów i systemów wyposażenia. W naszej ofercie posiadamy wiodących producentów płyt meblowych, blatów kuchennych, elementów wyposażenia i sprzętów AGD.

 

Jeśli poszukujesz oryginalnych, nowoczesnych i trwałych mebli o wysokiej jakości i pięknym designie - skorzystaj z usług CUBICconcept.

 

Kompleksowe świadczenie usług w jednym miejscu: projektowanie kuchni oraz wykonanie

 

CUBICconcept oferuje pełen zakres usług: rozpoczynając od projektu, poprzez dobór i sprzedaż sprzętu AGD, aż po realizację i montaż mebli. W naszej ofercie posiadamy również blaty wykonane z różnorodnych materiałów.

Posiadamy długotrwałe doświadczenie w produkcji mebli kuchennych. Dysponujemy wiedzą, sprzętem oraz wykwalifikowanymi specjalistami w dziedzinie technologii mebli. Nieustannie dbamy o jakość i podnosimy standardy, aby nasze meble spełniały oczekiwania wszystkich klientów.

Potrzebujesz szafy, biblioteki, garderoby lub mebli łazienkowych?

Zaprojektujemy i wykonamy wszystkie meble na wymiar

Zapraszamy

Projektowanie i wykonanie mebli na wymiar