CUBICconcept sp. z o.o.                                

tel: 733 133 732           

 

 

ul. Diamentowa 2c   

20-447 Lublin   

               

biuro@cubicconcept.pl

www: cubicconcept.pl                             

© 2022 created with webwavecms.com

projektowanie wnętrz

i...

i tajemnica...

To życie

    spokój

    kolor i zapach

słońce i wiatr

Projektowanie ogrodów Lublin

Ludzie bardzo potrzebują okresowego kontaktu z naturą. Szczególnie dzisiaj, kiedy większość życia odbywa się w dużych metropoliach, gdzie dominują gęste zabudowania, wieżowce, beton i stal. Właśnie dlatego osoby, które posiadają dostęp do przydomowego ogrodu, bardzo sobie ten fakt cenią. Zresztą budując dom na zakupionej działce, trudno nie wygospodarować części przestrzeni z myślą o założeniu tam ogrodu. Trzeba jednak pamiętać, że samo wybranie miejsca to dopiero pierwszy krok. Należy bowiem zaplanować również to, jak właściciel przestrzeni chce, aby się ona prezentowała. Oznacza to, że trzeba określić takie detale, jak gatunki drzew, krzewów i kwiatów, które zostaną posadzone, w jakich konkretnie obszarach ogrodu mają się znaleźć oraz jakie dodatkowe elementy pojawią się w wśród roślin. Na podstawie powyższego wyraźnie widać, jak wysokim poziomem złożoności cechuje się projektowanie ogrodów (Lublin), a także jak dużo wiedzy i umiejętności wymaga. Z tego względu warto dojść do wniosku, że najlepszą decyzją będzie oddanie zadania profesjonalistom, których pasją jest projektowanie ogrodów. Lublin to miasto w którym oferujemy nasze usługi. 

 

Projektowanie ogrodów Lublin - liczy się klimat

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną przestrzenią w domu dla wielu osób jest ogród. To właśnie w tym miejscu najczęściej odbywa się codzienny wypoczynek na świeżym powietrzu, zabawa z dziećmi czy organizowane są imprezy ze znajomymi. Warto więc zadbać, aby ogród był zarówno piękny, dostosowany do potrzeb estetycznych, jak i funkcjonalny. W ten sposób wszystko, co się w nim znajdzie, otrzyma konkretną funkcję.

W projektowaniu ogrodów w Lublinie i nie tylko najważniejsze jest stworzenie odpowiedniego klimatu , nastroju do odpoczynku, relaksu i zabawy.

My właśnie takie projektowanie ogrodów Lublin tworzymy- nasycone kolorami, różnorodnymi fakturami i kształtami.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy w pełni wykorzystują zgromadzone doświadczenie i wiedzę, aby zagwarantować swoim klientom usługi na bardzo wysokim poziomie. Projektowanie ogrodów Lublin to dla nas chleb powszedni, dlatego cały czas jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami dotyczącymi planowania tego typu przestrzeni. Szybko poznajemy nowoczesne rozwiązania, które mogą okazać się przydatne dla każdej osoby chcącej zadbać o swój przydomowy kawałek raju.

 

W skład projektowania ogrodów w Lublinie wchodzą:

  • inwentaryzacja

  • rzuty

  • wizualizacje

  • dobór gatunkowy roślin

  • dobór materiałów do wykończeń typu: kostka, kamień, drewno

  • rysunki małej architektury ogrodowej: pergole, zadaszenia, tarasy

Projektowanie ogrodów Lublin - nasza pasja

 

Projektowanie ogrodów (Lublin) to nasza pasja, dlatego też zawsze staramy się tworzyć przestrzenie, które pozytywnie wpłyną na Twój nastrój i samopoczucie. Dzięki temu, możesz cieszyć się pięknym i funkcjonalnym ogrodem, który będzie dostosowany do Twojego stylu życia.

 

Projektowanie ogrodów Lublin w CubiConcept - zapraszamy do kontaktu!

 

Nasza usługa, jaką jest projektowanie ogrodów Lublin, wzbudziła zainteresowanie? W takim razie uprzejmie zachęcamy do kontaktu. Wszystkie szczegóły, które dotyczą współpracy, zostaną omówione w trakcie rozmowy. Jeśli pojawią się jakieś pytania, bez obaw można je zadać - udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi i z chęcią wyjaśnimy wszystkie kwestie, które mogą być dla klienta nie do końca zrozumiałe. Z nami ogród stanie się absolutnie wyjątkowym miejscem, do którego właściciel nowo zaaranżowanej przestrzeni z chęcią będzie wracać.